language
PL EN IT DE FR
Zaznacz stronę

Dostępne ograniczone Ilości
Zapisz się przed sprzedażą!

SICURO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Sicuro EVA plus plus 2

Zamówione przedsprzedaże

Wysoka i ultralekka podeszwa z amortyzacją pięty

Ultralekkie obuwie, które nie obciąża cię w pracy

Wysokiej jakości antystatyczna wkładka do Sicuro

Specjalny występ na tyle buta, ułatwiający zdejmowanie

"

Obuwie odporne na różne czynniki i materiały

Podeszwa SRC zapewniająca maksymalną przyczepność

Sicuro

Niezrównana Wytrzymałość i Bezpieczeństwo

Odkryj różnicę podczas użytkowania

Noszenie butów Sicuro redukuje obciążenie ciała o 31,5 ton* w ciągu 21 dni. Każdy but Sicuro waży tylko 660 g = 1,455 funta, zapewniając pełne bezpieczeństwo klasy S4 lub S5. Mniejsze zmęczenie = większa wydajność.

Nieporównywalny Komfort

Jesteśmy świadomi, że stanie przez wiele godzin wymaga najwyższego komfortu dla stóp. Z tego powodu nasze buty SICURO zostały stworzone z myślą o Twoim komforcie i bezpieczeństwie.

Zmniejszone Zmęczenie Nóg

Materiał EVA++ gwarantuje doskonałą amortyzację i wsparcie, minimalizując zmęczenie i zwiększając bezpieczeństwo.

Wszechstronność i Trwałość

Czy Twoja praca wiąże się z rolnictwem, rybołówstwem, przemysłem lub sektorem spożywczym? Sicuro będzie Twoim niezawodnym partnerem. Jest odporny na chemikalia, oleje i inne substancje powszechnie występujące w tych sektorach.

Sicuro EVA plus plus 2

660 g

Wkladka Sicuro

Wkładka

Wysokiej Jakości Antystatyczna Wkładka do Sicuro

Otwarta struktura komórkowa wkładki pozwala na skuteczną cyrkulację powietrza wewnątrz obuwia, przyczyniając się do niższej temperatury stóp. Wkładka absorbuje pot wytwarzany przez stopy. Następnie pot jest uwalniany na zewnątrz jako para wodna dzięki zastosowaniu technologii POLIYOU®. Zawartość węgla aktywowanego i biocydów zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz hamuje rozwój bakterii i grzybów odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach stóp. Produkt, wykonany w 80% z materiałów z recyklingu, jest przyjazny dla środowiska. Absorbuje wstrząsy występujące podczas chodzenia lub ćwiczeń, co pomaga zapobiegać bólom pleców i urazom stawów.

Dzięki swojej otwartej strukturze komórkowej zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co pomaga utrzymać stopy w chłodzie.

Zawiera 80% materiału z recyklingu. To produkt przyjazny dla środowiska.

Wkładka nie zwiększa wagi buta. Umożliwia komfortowe chodzenie.

Podnosek

Stalowy Podnosek Gwarancja ochrony do poziomu 200J

Podnosek w wersjach S4 i S5 jest idealny dla pracowników przemysłowych, budownictwa i wszystkich środowisk, gdzie bezpieczeństwo stóp jest priorytetem. Jego unikalna konstrukcja została zaprojektowana tak, aby integrować się z butami Sicuro, zapewniając niezawodną ochronę palców w ekstremalnych warunkach pracy.

Stworzony z wykorzystaniem zaawansowanych technologii hartowania stali, podnosek w modelu Sicuro może wytrzymać silne uderzenia i ekstremalne obciążenia, które mogą wystąpić w wymagających środowiskach pracy.

Pomimo stalowej konstrukcji, podnosek nie zwiększa znacząco wagi buta, co pozwala na wygodne użytkowanie przez cały dzień bez zmęczenia stóp.

Podnosek został zaprojektowany tak, aby harmonizować z innowacyjnymi technologiami używanymi w butach Sicuro, w tym wkładką, zapewniając pełną ochronę i komfort.

podnosek 1

Typy Butów Sicuro

Camminare sicuro green new

Sicuro Hook

Wykonane z materiału EVA ++ Materiale leggero
Sicuro Food S4

Sicuro Food S4

Wykonane z materiału EVA ++ Materiale leggero Materiale leggero Materiale leggero
Sicuro Food S4

Sicuro Work S5

Wykonane z materiału EVA ++ Materiale leggero Materiale leggero Materiale leggero Materiale leggero

O nas

Zrównoważony Rozwój

Dofinansowania

Klasyfikacja obuwia ochronnego

Nasza Technologia Eva

EVA++ INNOWACYJNY MATERIAŁ DLA KALOSZY BEZPIECZNYCH

Nasze obuwie wykorzystuje rewolucyjne materiały EVA i EVA++, które wyraźnie przewyższają tradycyjne surowce jak guma czy PCV. EVA++ to specjalistyczny poliuretan, rozwijany przez wiodącego producenta w branży. Wyróżnia się on wyjątkową wytrzymałością i długowiecznością, co zapewnia niezawodną ochronę stóp nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Certyfikat ISO

CERTYFIKAT MATKI I DZIECKA

CERTYFIKAT CSA

certyfikat PZH

certyfikat NATO

AUDYTU LEAN MANUFACTURING

Świadectwo Naszego Doskonałego Standardu Camminare

Zapraszamy do odkrycia historii naszej firmy Camminare, która przez dążenie do ciągłego doskonalenia standardów organizacyjnych oraz podnoszenia jakości usług zdobyła prestiżowe certyfikaty ISO, Matki i Dziecka, CSA, PZH oraz Kodu NATO. Poznaj naszą misję, wartości i pasję, która pozwoliła nam osiągnąć te wyjątkowe wyróżnienia....

Wędkarskie

Agro

Mama & Dziecko

Bezpieczne BHP

Clogi

Doskonałe kalosze ochronne dostosowane do potrzeb Twojej branży

Każdy specyficzny rynek ma swoje własne, konkretne wymagania jeśli chodzi o bezpieczeństwo, higienę i komfort. Dlatego w Camminare ciągle staramy się patrzeć z perspektywy naszych klientów, we wszystkich ich środowiskach pracy: od rolnictwa, przez rybołówstwo, przetwórstwo żywności, aż po budownictwo i przemysł jak i też obuwie z EVA na czas wolny...