PL EN IT DE FR
Testy i certyfikaty - Camminare

Testy i certyfikaty

ISO 9001: 2015

W 2014 roku w wyniku pozytywnej oceny nasza firma otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na: "Produkcja wyrobów z EVA i innych tworzyw sztucznych, usługi w zakresie nakładania dekoracyjnych". powłok metodą malowania".

certyfikat matki i dziecka

Dążenie do ciągłego doskonalenia standardów organizacyjnych, w tym podnoszenia jakości usług, zaowocowało otrzymaniem w dniu 07.03.2022 r. certyfikatu Instytutu Matki i Dziecka, sygnowanego numerem Op-5460.

certyfikat CSA

CSA wskazuje, że produkt został poddany niezależnym testom i uzyskał certyfikat zgodności z uznanymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa lub wydajności pod kątem odpowiednich norm północnoamerykańskich.

narodowy instytut zdrowia publicznego
produkt certyfikowany

Nasza firma posiada certyfikat PZH - świadectwo jakości zdrowotnej dla kaloszy do ochrony osobistej w zakładach przemysłowych, w tym w zakładach przetwórstwa spożywczego.

CODE NATO

Kod NATO Podmiotu Gospodarczego: 9BDZH

REALIZACJA AUDYTU LEAN MANUFACTURING

W 2020 roku podjęliśmy współpracę z firmą TQM Soft. Firma ta pomogła nam udoskonalić proces produkcyjny na podstawie systemu zarządzania Lean Manufacturing. Dzięki temu wyeliminowaliśmy niepotrzebne procedury i ograniczyliśmy marnotrawstwo przy zachowaniu najwyższej jakości.

TOP