language
PL EN IT DE FR
Zaznacz stronę

testy i certyfikaty

ISO 9001: 2015

W 2014 roku w wyniku pozytywnej oceny nasza firma otrzymała certyfikat ISO 9001:2015 na: „Produkcja wyrobów z EVA i innych tworzyw sztucznych, usługi w zakresie nakładania dekoracyjnych”. powłok metodą malowania”.

CERTYFIKAT MATKI I DZIECKA

Dążenie do ciągłego doskonalenia standardów organizacyjnych, w tym podnoszenia jakości usług, zaowocowało otrzymaniem w dniu 07.03.2022 r. certyfikatu Instytutu Matki i Dziecka, sygnowanego numerem Op-5460.

CERTYFIKAT CSA

CSA wskazuje, że produkt został poddany niezależnym testom i uzyskał certyfikat zgodności z uznanymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa lub wydajności pod kątem odpowiednich norm północnoamerykańskich.

NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO
PRODUKT CERTYFIKOWANY

Nasza firma posiada certyfikat PZH – świadectwo jakości zdrowotnej dla kaloszy do ochrony osobistej w zakładach przemysłowych, w tym w zakładach przetwórstwa spożywczego.

CODE NATO

Kod NATO Podmiotu Gospodarczego: 9BDZH

REALIZACJA AUDYTU LEAN MANUFACTURING

W 2020 roku podjęliśmy współpracę z firmą TQM Soft. Firma ta pomogła nam udoskonalić proces produkcyjny na podstawie systemu zarządzania Lean Manufacturing. Dzięki temu wyeliminowaliśmy niepotrzebne procedury i ograniczyliśmy marnotrawstwo przy zachowaniu najwyższej jakości.

O nas

Zrównoważony Rozwój

Dofinansowania

Klasyfikacja obuwia ochronnego

Nasza Technologia Eva

EVA++ INNOWACYJNY MATERIAŁ DLA KALOSZY BEZPIECZNYCH

Nasze obuwie wykorzystuje rewolucyjne materiały EVA i EVA++, które wyraźnie przewyższają tradycyjne surowce jak guma czy PCV. EVA++ to specjalistyczny poliuretan, rozwijany przez wiodącego producenta w branży. Wyróżnia się on wyjątkową wytrzymałością i długowiecznością, co zapewnia niezawodną ochronę stóp nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Certyfikat ISO

CERTYFIKAT MATKI I DZIECKA

CERTYFIKAT CSA

certyfikat PZH

certyfikat NATO

AUDYTU LEAN MANUFACTURING

Świadectwo Naszego Doskonałego Standardu Camminare

Zapraszamy do odkrycia historii naszej firmy Camminare, która przez dążenie do ciągłego doskonalenia standardów organizacyjnych oraz podnoszenia jakości usług zdobyła prestiżowe certyfikaty ISO, Matki i Dziecka, CSA, PZH oraz Kodu NATO. Poznaj naszą misję, wartości i pasję, która pozwoliła nam osiągnąć te wyjątkowe wyróżnienia....

Wędkarskie

Agro

Mama & Dziecko

Bezpieczne BHP

Clogi

Doskonałe kalosze ochronne dostosowane do potrzeb Twojej branży

Każdy specyficzny rynek ma swoje własne, konkretne wymagania jeśli chodzi o bezpieczeństwo, higienę i komfort. Dlatego w Camminare ciągle staramy się patrzeć z perspektywy naszych klientów, we wszystkich ich środowiskach pracy: od rolnictwa, przez rybołówstwo, przetwórstwo żywności, aż po budownictwo i przemysł jak i też obuwie z EVA na czas wolny...