Regulamin Camminare

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

zgoda na przetwarzanie danych osobowych podanych za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 • Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu osób takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w umowie i przekazanych dokumentach w celu kontaktu poprzez elektroniczny formularz kontaktowy.

Korzystając z formularza kontaktowego i podając za jego pośrednictwem jakiekolwiek dane osobowe oświadczam, że:

 • Administratorem danych osobowych jest SAPRO SYSTEM Sp. ogród zoologiczny. z siedzibą przy ul. Szarlejka, Łukaszewicza 40, 42-130 Wręczyca Wielka, Polska, NIP: PL5742078572, REGON: 525188247, KRS: 0001033227, Kapitał zakładowy: 1.000.000,00 zł.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu otrzymania informacji zwrotnej.

Celem przetwarzania danych jest nawiązanie kontaktu poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej Administratora.

 • Administratorem danych jest Administrator.
 • Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 • Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do utrzymania kontaktu, a po jego zakończeniu (o ile nie zostanie nawiązana dalsza współpraca) przez okres 10 lat.
 • Mam prawo dostępu do danych, żądania ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (kontakt pocztowy – SAPRO SYSTEM Sp. z o.o., Szarlejka, Łukaszewicza 40, 42-130 Wręczyca Wielka, Polska z dopiskiem „RODO” lub telefonicznie pod numerem +48 34 317 66 24).
 • Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, a cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 7 ust. 3 ww. rozporządzenia nie wpływa na zgodność z prawem dokonanego przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
 • Dane nie będą profilowane.
 • Mam prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych.

O Nas

Zrównoważony rozwój

Nasze dofinansowania

Klasyfikacja obuwia ochronnego

Nasza technologia Eva

Innowacyjny materiał EVA++ dla butów ochronnych

Nasze obuwie wykorzystuje rewolucyjne materiały EVA i EVA++, które wyraźnie przewyższają tradycyjne materiały, takie jak guma czy PVC. EVA++ to specjalistyczny poliuretan opracowany przez wiodącego producenta w branży. Wyróżnia się wyjątkową trwałością i długowiecznością, zapewniając niezawodną ochronę stóp nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Certyfikat ISO

Certyfikat dla matki i dziecka

Certyfikat CSA

Certyfikat PZH

Certyfikat NATO

Audyt Lean Manufacturing

Certyfikat doskonałego standardu - Camminare

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej firmy Camminare, która dzięki ciągłemu dążeniu do podnoszenia standardów organizacyjnych i jakości usług, zdobyła prestiżowe certyfikaty ISO, Mother and Child, CSA, PZH oraz NATO Code. Poznaj naszą misję, wartości i pasję, które pozwoliły nam osiągnąć te wyjątkowe wyróżnienia...

Wędkarskie

Rolnicze

Mama & Dziecko

Kalosze BHP

Spożywcze

Clogs

Doskonałe buty ochronne dostosowane do potrzeb branży

Każdy rynek ma swoje specyficzne wymagania w zakresie bezpieczeństwa, higieny i komfortu. Dlatego w Camminare nieustannie staramy się patrzeć z perspektywy naszych klientów we wszystkich środowiskach pracy: od rolnictwa, przez rybołówstwo, przetwórstwo spożywcze, po budownictwo i przemysł, a także obuwie rekreacyjne z EVA...