language
PL EN IT DE FR
Zaznacz stronę

Regulamin Camminare

Zgoda na Przetwarzanie Danych Osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, udostępnionych za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 • Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w umowie i przekazanych dokumentach w celu obsługi kontaktu poprzez elektroniczny formularz kontaktu.

Korzystając z formularza kontaktowego i przekazując za jego pośrednictwem jakiekolwiek dane osobowe, przyjmuję do wiadomości, iż:

 • Administratorem danych osobowych jest SAPRO SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szarlejka, Łukaszewicza 40, 42-130 Wręczyca Wielka, Polska, NIP: PL5742078572, REGON: 525188247, KRS: 0001033227, Kapitał zakładowy: 1.000.000,00 PLN.
 • Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w celu otrzymania informacji zwrotnej ma charakter obowiązkowy.

Celem przetwarzania danych jest nawiązanie kontaktu za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie Administratora.

 • Odbiorcą danych jest Administrator.
 • Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 • Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla utrzymywania kontaktu, a po jego zakończeniu (o ile nie dojdzie do nawiązania dalszej współpracy) przez okres 10 lat.
 • Mam prawo do dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania (kontakt listowny – SAPRO SYSTEM Sp. z o.o., Szarlejka, Łukaszewicza 40, 42-130 Wręczyca Wielka, Polska, z dopiskiem „RODO” lub telefoniczny pod numerem +48 34 317 66 24).
 • Mam prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w myśl art. 7 ust. 3 ww. Rozporządzenia nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.
 • Dane nie będą profilowane.
 • Mam prawo do złożenia sprzeciwu w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

O nas

Zrównoważony Rozwój

Dofinansowania

Klasyfikacja obuwia ochronnego

Nasza Technologia Eva

EVA++ INNOWACYJNY MATERIAŁ DLA KALOSZY BEZPIECZNYCH

Nasze obuwie wykorzystuje rewolucyjne materiały EVA i EVA++, które wyraźnie przewyższają tradycyjne surowce jak guma czy PCV. EVA++ to specjalistyczny poliuretan, rozwijany przez wiodącego producenta w branży. Wyróżnia się on wyjątkową wytrzymałością i długowiecznością, co zapewnia niezawodną ochronę stóp nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Certyfikat ISO

CERTYFIKAT MATKI I DZIECKA

CERTYFIKAT CSA

certyfikat PZH

certyfikat NATO

AUDYTU LEAN MANUFACTURING

Świadectwo Naszego Doskonałego Standardu Camminare

Zapraszamy do odkrycia historii naszej firmy Camminare, która przez dążenie do ciągłego doskonalenia standardów organizacyjnych oraz podnoszenia jakości usług zdobyła prestiżowe certyfikaty ISO, Matki i Dziecka, CSA, PZH oraz Kodu NATO. Poznaj naszą misję, wartości i pasję, która pozwoliła nam osiągnąć te wyjątkowe wyróżnienia....

Wędkarskie

Agro

Mama & Dziecko

Bezpieczne BHP

Clogi

Doskonałe kalosze ochronne dostosowane do potrzeb Twojej branży

Każdy specyficzny rynek ma swoje własne, konkretne wymagania jeśli chodzi o bezpieczeństwo, higienę i komfort. Dlatego w Camminare ciągle staramy się patrzeć z perspektywy naszych klientów, we wszystkich ich środowiskach pracy: od rolnictwa, przez rybołówstwo, przetwórstwo żywności, aż po budownictwo i przemysł jak i też obuwie z EVA na czas wolny...