language
PL EN IT DE FR
Zaznacz stronę

Zapytania Prasowe i Medialne

Zapytania Prasowe i Medialne

Nasz zespół Camminare zawsze jest gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie zapytania prasowe i medialne. Jako firma o szerokiej i nieograniczonej wiedzy w zakresie naszych produktów, chcemy pomóc dziennikarzom, pisarzom artykułów, reklamodawcom i innym przedstawicielom mediów, dostarczając wiarygodne i zweryfikowane informacje. Co możemy dla Ciebie zrobić:

inspirujące treści wizualne

Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wysokiej jakości zdjęcia i fotografie naszych produktów do użycia w Twoich publikacjach. Skontaktuj się z nami drogą mailową, aby uzyskać dostęp do materialów.

Materiały drukowane

Jeśli potrzebujesz fizycznych broszur lub katalogów do odniesienia w Twoich publikacjach, możemy je dostarczyć.

Wypożyczenie produktów

Jesteśmy w stanie dostarczyć produkt do sesji zdjęciowych w ramach Twoich materiałów informacyjnych.

Materiały edytorskie

Posiadamy ogromną wiedzę na temat naszych produktów i osób, które z nich korzystają. Chętnie dzielimy się nią, współpracując z Tobą w sugestiach dotyczących treści edytorskich.

Dzielenie się ekspertyzą

Jesteśmy gotowi uczestniczyć w podcastach, wywiadach i reklamach. Camminare zawsze jest gotowy, aby odpowiedzieć na zapytania prasowe i medialne. Skontaktuj się z nami drogą mailową: camminare@camminare.pl, a na pewno odpowiemy.

Blogerzy i Vlogerzy

 

Jeśli prowadzisz bloga lub vloga i poszukujesz informacji z pierwszej ręki, skontaktuj się również z nami. Być może możemy dostarczyć Ci cenne źródło informacji na temat naszych produktów, niepełnosprawności i związanymi z nimi tematami.

Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi influencerami i ambasadorami marek, choć zastrzegamy sobie prawo do uprzejmego odmówienia współpracy. Dla nas ważne są następujące kryteria:

Audytorium Twojej treści. Oczywiście chcielibyśmy, aby było ono podobne do naszej grupy docelowej; Jakość Twojej treści. Prawdopodobnie unikniemy pojawienia się w bardzo niskiej jakości filmach lub zdjęciach oraz przy słabym poziomie umiejętności pisarskich; Częstotliwość aktualizacji Twoich kanałów, jeśli szukasz długoterminowej współpracy z nami. Jeśli uważasz, że możesz współpracować z nami, śmiało pobierz i przejrzyj naszą umowę z influencerem. Jest to przykład tego, czego możesz się spodziewać, choć pozostawiamy miejsce na negocjacje.

Dla nas najważniejsza jest jakość. Szanujemy etykę i nie tolerujemy dezinformacji. Wszystka treść musi być zgodna z zasadami etyki we wszelkim materiale promocyjnym. Jesteśmy firmą sprzedającą nasze produkty, dlatego nie akceptujemy oszustw ani agresywnych taktyk sprzedażowych. Naszym głównym celem jest dotarcie do osób, które potrzebuja zawannsowanego obuwia. Jeśli uważasz, że możesz pomóc nam zwiększyć świadomość społeczną na temat naszych produktów w Polsce i dostarczyć wysokiej jakości treści dla zainteresowanych nimi osob, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Adres email: camminare@camminare.pl

SAPRO SYSTEM Sp. z o. o.

Szarlejka, Łukaszewicza 40

42-130 Wręczyca Wielka, Polska

NIP: PL5742078572

REGON: 525188247

KRS: 0001033227

Kapitał zakładowy:

1.000.000,00 PLN

O nas

Zrównoważony Rozwój

Dofinansowania

Klasyfikacja obuwia ochronnego

Nasza Technologia Eva

EVA++ INNOWACYJNY MATERIAŁ DLA KALOSZY BEZPIECZNYCH

Nasze obuwie wykorzystuje rewolucyjne materiały EVA i EVA++, które wyraźnie przewyższają tradycyjne surowce jak guma czy PCV. EVA++ to specjalistyczny poliuretan, rozwijany przez wiodącego producenta w branży. Wyróżnia się on wyjątkową wytrzymałością i długowiecznością, co zapewnia niezawodną ochronę stóp nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Certyfikat ISO

CERTYFIKAT MATKI I DZIECKA

CERTYFIKAT CSA

certyfikat PZH

certyfikat NATO

AUDYTU LEAN MANUFACTURING

Świadectwo Naszego Doskonałego Standardu Camminare

Zapraszamy do odkrycia historii naszej firmy Camminare, która przez dążenie do ciągłego doskonalenia standardów organizacyjnych oraz podnoszenia jakości usług zdobyła prestiżowe certyfikaty ISO, Matki i Dziecka, CSA, PZH oraz Kodu NATO. Poznaj naszą misję, wartości i pasję, która pozwoliła nam osiągnąć te wyjątkowe wyróżnienia....

Wędkarskie

Agro

Mama & Dziecko

Bezpieczne BHP

Clogi

Doskonałe kalosze ochronne dostosowane do potrzeb Twojej branży

Każdy specyficzny rynek ma swoje własne, konkretne wymagania jeśli chodzi o bezpieczeństwo, higienę i komfort. Dlatego w Camminare ciągle staramy się patrzeć z perspektywy naszych klientów, we wszystkich ich środowiskach pracy: od rolnictwa, przez rybołówstwo, przetwórstwo żywności, aż po budownictwo i przemysł jak i też obuwie z EVA na czas wolny...